Archiwum aktualności:

Aktualności - wszystkie z 2008 roku

Keiko Osame 2008
2008-12-23
22 grudnia spotkaliśmy się na Keiko Osame ostatnim treningu w roku 2008, tym razem w nowym dojo przy ul. Mickiewicza 6a we Wrzeszczu.

Na wstępie w krótkim przemówieniu shihan Bogusław Jeremicz przypomniał o turniejach, obozach i seminariach szkoleniowych, w których braliśmy udział. Shihan wyróżnił wszystkich zawodników, którzy zajęli miejsca medalowe w Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów.


Wszystkim członkom i sympatykom GKKK życzymy Wesołych Świąt
oraz pomyślności i wielu sukcesów na drodze Kyokushin w nadchodzącym 2009 roku!

Mistrzostwa Makroregionu Północnego - Chełmno 2008
2008-12-10
W sobotę 6 grudnia w Chełmnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Północnego Mistrzostwa odbyły się w konkurencjach kumite juniorów, seniorów "pierwsze stercie" oraz w konkurencji kata seniorów.

W gronie ponad 100 zawodników reprezentanci naszego klubu zajęli nasępujące miejsca:
Jakub Binkowski III miejsce w kat. kumite juniorów
Małgorzata Murzydło III miejsce w kat. kata senior


Mistrzostwa Europy Kyokushin-kan Gdańsk 2008
2008-12-10
29 listopada w Hali MOSiR przy ul. Kołobrzeskiej 61 w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Europy Kyokushin-kan. W mistrzostwach brali udział również zawodnicy naszego klubu bedący członkami kadry PFKK.

W turnieju juniorów Marta Reszetow zajęła III miejsce w kat. -55 kg.
W turnieju seniorów Aleksandra Moszyńska i Renata Baklińska wygrały swoje kategorie wagowe -60 kg i + 60 kg.

Konsultacje kadry PFKK - Grudziądz
2008-11-11
Ponownie na obiektach MKS "Start" w Grudziądzu w dniach 7-9 listopada odbyły sie ostatnie konsultacje kadry PFKK przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy Juniorów oraz turnieju seniorów w Gdańsku. Konsultacje poprowadził trener kadry PFKK sensei Artur Wilento. Z naszego klubu w konsultacjach wzięli udział: Renata Baklińska, Aleksandra Moszyńska, Marta Reszetow i Rafał Lorenz obecny był również shihan Bogusław Jeremicz.

Zgrupowanie kadry Kyokushin-kan w Toruniu
2008-10-14
W dniach 10-12 października w Toruniu odbyło się zgrupowanie kadry Kyokushin-kan PFKK. W zgrupowaniu z naszego klubu wzięło 5 osób, juniorzy: Marta Reszetow, Rafał Lorenz, Izabela Buksińska oraz seniorzy: Aleksandra Moszyńska oraz Renata Baklińska. Nasi zawodnicy przygotowują się do Mistrzostw Europy, które odbedą się w Gdańsku 29 listopada 2008 r.

Seminarium w Grudziądzu
2008-09-23
W dniach 19-21 września, tym razem na obiektach MKS 'Start' w Grudziądzu odbyło się kolejne seminarium instruktorskie PFKK, w którym wzięło udział ponad 70 instruktorów z klubów kyokushin-kan, w tym instruktorzy z naszego klubu: Jarosław Pszczołowski, Michał Marzec, Przemysław Leszczyński, Grzegorz Skulimowski.
Seminarium poprowadził shihan Bogusław Jeremicz 5 dan, który szczególną uwagę zwrócił na pewność i zdecydowanie wykonywanych technik oraz na ich jakość.

Treningi w nowym sezonie
2008-09-04
Nowy harmonogram zajęć znajduje się w dziale zapisy i grupy.

Obóz Letni Kyokushinkan - Tuchola 2008
2008-08-16
W dniach 5-10 sierpnia odbył się w Tucholi obóz letni kyokushinkan PFKK. W obozie wzięło udział 180 osób, w tym również członkowie naszego klubu.
W tym roku zajęcia w czasie obozu odbywały się w grupach wg stopni zaawansowania oraz w zależności od opanowania materiału technicznego.
Myślą przewodnią obozu było skoncentrowanie się na jakości wykonywanych technik, a nie nad ich ilością. Zajęcia odbywały się 4 razy dziennie. Każdy dzień rozpoczynał się rozruchem o godz. 7.00 z elementami Iken. Uczestnicy obozu brali w nim udział w okolicznosciowych koszulkach.

Młodzieżowy Obóz Letni - Wisełka 2008
2008-07-13
Tym razem w Wisełce koło Międzyzdrojów w dniach 3-12 lipca odbył się Młodzieżowy Obóz Letni Kyokushin-kan dla ćwiczacych w naszym klubie oraz w Pałacu Młodzieży w Gdańsku. Zajęcia odbywały się w grupach z podziałem na wiek i stopień zaawansowania. Instruktorami byli: shihan Bogusław Jeremicz oraz sempai Stanisław Łukowski, Arkadiusz Chronowski i Grzegorz Skulimowski. W obozie brali udział również członkowie klubów z Olsztyna, Tych i Gdyni oraz instruktorzy z tych klubów sempai Adam Jarzyna, Szymon Balcer, Marek Wilusz oraz gościnnie Marcin Żyliński z Chełma.

14.07 - dodano nowe zdjęcia !

Konsultacje kadry PFKK
2008-07-13
W dniach 14-15 czerwca na obiektach MKS "Start" w Grudziądzu odbyło się XI Zgrupowanie Konsultacyjne Kadry Polskiej Federacji Kyokushin-kan Karate-do. Zgrupowanie prowadzili trener kadry Sensei Artur Wilento 3dan i Shihan Bogusław Jeremicz 5dan. W konsultacjach kadry wzięli również udział zawodnicy naszego klubu: Renata Baklińska, Aleksandra Moszyńska oraz juniorzy Marta Reszetow i Rafał Lorenz.

Mistrzostwa Polski Juniorów PFKK - Gdańsk 2008
2008-04-13
W sobotę 12 kwietnia 2008 r. w Hali MOSiR w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej 61 odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski Juniorów Karate Kyokushin-kan PFKK. W mistrzostwach wzięło udział 171 zawodników z 20 klubów Polskiej Federacji Kyokushin-kan Karate-do. Uroczystego otwarcia mistrzostw dokonali shihan Bogusław Jeremicz 5 dan oraz Pani Edyta Kondracka Dyrektor Pałacu Młodzieży w Gdańsku.

Mistrzostwa Polski PFKK - Łysomice 2008
2008-03-18
15 marca w Hali Sportowej w Łysomicach k/Torunia odbyły się V Mistrzostwa Polski Kyokushin-kan PFKK. W zawodach wzięło udział ponad 80 zawodników zrzeszonych w 21 klubach PFKK w tym również zawodnicy z naszego klubu. Mistrzostwa odbyły się w konkurencji seniorów kumite i kata oraz kumite juniorów 17-18 lat. Tym razem najlepiej wypadły nasze zawodniczki w konkurencji kumite. Wszystkie, które startowały zajęły miejsca medalowe.

VI Seminarium Kumite - OPO Wałcz 2008
2008-02-25
127 osób, w tym 15 z naszego klubu wzięło udział w VI Seminarium Kumite, które odbyło się na obiektach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Wałczu w dniach 21-24 luty. Całość seminarium tak jak w latach ubiegłych poprowadził shihan Bogusław Jeremicz 5 dan.

Dodano filmik

Seminarium Kyokushin-kan w Fukushima ( Japonia )
2008-02-18
W dniach 9-11 luty w Fukushima shihan Bogusław Jeremicz 5 dan wziął udział w seminarium szkoleniowym dla kierowników japońskich i światowych oddziałów Kyokushin-kan.
Seminarium prowadzone było przez Kancho Royama, fuku-kancho Hiroshige oraz shihan Okazaki. Program seminarium różnił się od tego z przed roku, choć nie zabrakło elementów, które należało opanować przez rok i wykonywać je w prawidłowo.