Archiwum aktualności:

Drodzy Klubowicze
2020-04-08

     

Drodzy Klubowicze,

Jeszcze nie tak dawno, nie dopuszczaliśmy do siebie myśli, że sytuacja z epidemią może tak bardzo zmienić nasze życie i codzienne obowiązki. Jako nieliczni posiadamy własny obiekt, który jest dla nas nie tylko miejscem do ćwiczeń, ale jest też miejscem, z którym jesteśmy związani emocjonalnie, bo każdy z nas dołożył swoją cegiełkę w jego powstanie.
Dojo to wyjątkowe miejsce gdzie kształtujemy swoje silne charaktery, które w tym trudnym czasie pozwalają nam pokonać wszelkie trudności. Dojo to wyjątkowe miejsce, które istnieje dzięki Waszemu wsparciu.

Dzięki właściwym działaniom Zarządu Klubu nie mamy żadnych zaległości. Zobowiązania wobec innych instytucji za miesiąc marzec są pokryte w całości. Jako stowarzyszenie nie możemy generować zysków. Nasza działalność odbywa się na bieżąco. Nie posiadamy zasobów, które pozwoliłyby na opłacanie naszych zobowiązań w nadchodzących miesiącach.

Zwracamy się do Was o nie rezygnowanie z członkostwa w klubie i wpłaty składki członkowskiej na konto w celu zachowania ciągłości funkcjonowania klubu, aż do momentu ustabilizowania sytuacji i rozpoczęcia zajęć.
Wysokość wpłaty składki pozostawiamy Waszej decyzji.


Liczę na Wasze wsparcie. OSU! Zostańcie w domu.
Shihan Bogusław Jeremicz

Ps. bardzo dziękujemy za wszystkie już dokonane wpłaty.

Konto klubu:
Gdański Klub Kyokushin Karate
ING Bank 84 1050 1764 1000 0090 3096 7815


Prosimy również o wpłaty z 1% podatku.