Archiwum aktualności:

Mistrzostwa Polski Juniorów PFKK
2006-05-22

W dniu 20 maja w Chełmnie odbyły się I Mistrzostwa Polski Juniorów Polskiej Federacji Kyokushin-kan Karate-do, w których wzięła udział również reprezentacja naszego klubu. Organizatorem mistrzostw był Chełmiński Klub Kyokushin Karate.

W konkurencjach kumite i kata nasz klub reprezentowało 7 zawodników.

Pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Polski PFKK zdobył w konkurencji kata chłopców do lat 12 Łukasz Reszetow , a w tej samej kategorii Mikołaj Sikorski zajął III miejsce.

Dużą niespodziankę sprawiła Olga Pezacka, która w konkurencji kata dziewcząt do lat 12 zajęła II miejsce zdobywając tym samym tytuł v-ce Mistrza Polski PFKK.

Najbardziej wszechstronnym zawodnikiem naszego klubu okazała się Marta Reszetow, która w konkurencji kumite dziewcząt do lat 14 ( -50 kg ) zajęła II miejsce zdobywając tytuł v-ce Mistrza Polski PFKK a w konkurencji kata dziewcząt do lat 14 zajęła III miejsce.

W podsumowaniu konkurencji kata Gdański Klub zajął II miejsce.

Oprócz wyżej wymienionych zawodników w konkurencjach kumite startowali również: Oskar Narkiewicz, Rafał Lorenz i Marcin Weresa, który zajął IV miejsce w kumite chłopców do lat 16.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy !!!