Archiwum aktualności:

III Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin-kan Warna 2010
2010-11-01
23 października w Warnie w Bułgarii odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin-kan. W mistrzostwach wzięło udział ponad 120 zawodników z 16 państw. Reprezentacja PFKK składała się z 9 zawodników ( 7 kumite i 2 kata ) Kategoria kumite ponownie została zdominowana przez zawodników z Rosji. Reprezentacje Kyokushin-kan i IFK zdobyły większość medali w kategorii mężczyzn. W kumite kobiet oprócz Rosjanek również dobrze wypadły Bułgarki.

W reprezentacji PFKK wystąpiły dwie zawodniczki naszego klubu Renata Baklińska i Aleksandra Moszyńska, jednak pomimo dobrego przygotowania nie sprostały zawodniczkom rosyjskim i bułgarskim.
Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy PFKK w kata: Agnieszka Kozar z Chełma zajęła III miejsce w kat. kobiet, a Krzysztof Kornacki z Nowej Rudy zajął w kat.mężczyzn V miejsce.